Hakkımızda

DÜNYA BASIN YAYIN MALTEPE DE VE TÜM TÜRKİYE DE BULDUĞU MASUM İNSANLARI VE İŞCİLERİ KANDIRMAYA TÜM HIZIYLA VE ÖZVERİYLE DEVAM EDİYOR. KARİYER.NET VE DİĞER İŞ BAŞVURU SİTELERİNİ MESKEN TUTAN DÜNYA BASIN, TÜRKİYE DÜNYA MEDYA VE DAHA PİYASADA KAYBOLMAK İÇİN KULLANDIĞI İSİMLERLE İNSANLARIN RIZKINA GÖZ KOYMAYA DEVAM EDİYOR. YANINDA ÇALIŞTIRDIĞI (BKNZ:NAZLI GÜNERLİ) KADINLARI TACİZ ETMEYE VE HAKLARINI GASPETMEYE DEVAM EDİYOR. HAKKINDA O KADAR DAVA VARKİ ARTIK ŞİRKETİ AKRABASINA DAHİ DEĞİL SOKAKTAN GEÇENLERE YAPIYOR, ONLARI RİSKE ATIYOR. KANDIRDIĞI MASUM ESNAFLARA SENET İMZALATARAK HİZMET SUNMADAN PARA TAHSİL ETTİĞİNİ TÜM TÜRKİYE ÖĞRENMİŞTİR.

Önemli bilgileri veya duyurularınızı bu tarz metinlerle vurgulayabilirsiniz.


KENAN  KÖSE

KİBAR KÖSE VE EVLATLIĞI KENAN KÖSE PARALARINI GASPETTİĞİ ESNAFLARIN TELEFONLARINA DAHİ ÇIKMAYARAK, SIRF SABIR TAŞI OLMALARI İÇİN ŞİRKETLERİNE 4-5 ELEMAN TUTUP, SADECE ŞİKAYETLERİ YATIŞTIRDIĞINI BİLİYORMUYDUNUZ??

YAKINDA DOLANDIRICILIK ÜZERİNE KİTAP YAZIP YİNE BUNU ESNAFLARA SENET İLE SATIŞINI YAPMAYA BAŞLARLARSA HİÇ KİMSE ŞAŞIRMASIN

DÜNYA BASIN DOLANDIRICILIKTA 

YANINDA ÇALIŞTIRDIĞI ELEMANLARA KÖPEK MUAMELESİ YAPAN, DOLANDIRDIĞI PARALARI KUMARDA, KADINLARDA ERİTEN kibar köse NAZLIDAN OLMA ÜVEY EVLATLIĞINI DA BU ŞEKİLDE YETİŞTİRİYOR. ÜVEY EVLADI KENAN KÖSE ŞİMDİDE BAHAR İSİMLİ MASUM VE HİÇBİRŞEYDEN HABERSİZ GENCECİK KIZ BAŞINA GELECEKLERİN FARKINDA OLMADAN HALEN BU PİSLİK AİLE İLE BERABER. BAHARA TAVSİYEMİZ GOOGLE YE "KİBAR KÖSE" YAZMASI. SONRASINI KENDİSİ GÖZLERİ İLE GÖRSÜN.